Oral Diagnoz ve Radyoloji Konya

Oral Diagnoz Nedir? Faydaları Nelerdir? Radyoloji Nedir?

Oral Diagnoz (Ağız Tıbbı Tanı) ve Radyoloji, hastanın polikliniğimize geldiğinde alındığı ilk bölümdür. Bu bölümde kişinin problemine dinlenerek ayrıntılı bir şekilde incelenir ve tanı konulmasına yardımcı olan araştırmalar yapılır. Problemin büyüklüğüne göre hastalar eğer ilaç kullanıyorlar ise ilaçlarında gerekli değişiklikler yapılır. Eğer herhangi bir ilaç kullanmıyorlarsa ve problemlerine göre tıbbi olarak yönetilir ve diğer tıbbi tavsiyeler verilir.

Hastalarımız en iyi uzmanlarımız tarafından yatıştırıcı bir resepsiyona alınır. Diş problemlerine özgü tedavi için ilgili uzmanlık alanlarına yönlendirilirler. Bu bölümümüzde gelişmiş ağız bakım alanımız halk tabiri ile dişçi koltuklarımız ve aletler ile donatılmıştır. Kaliteli bakım sağlamak için sofistike sterilizasyon yöntemleri mevcuttur ve seçkin uzmanlarımız hastaların refahı için azami özen ve endişe duyarlar.

Oral Radyoloji bölümümüz ise hastaya yapılan tüm dental radyografik incelemelere olanak sağlayan işlemler i-le beraber işler. Hasta için Orthopantamogram, Lateral Sefalograflar, İntra Oral Periapikal radyografiler ve Oklüzal Radyografiler mevcuttur. Teknik açıdan detaylı bilgiye sahip Radyograflarımız ve Karanlık Oda Asistanlarımız ile mümkün olan en az pozlamayla yüksek kaliteli radyografilerin yapılması sağlanır. Böylelikle diş yapınızın röntgeni çekilerek uzmanlarımıza tedavi ve tanı konusunda en iyi tespiti yapmalarına olanak tanır.

DT DentalTerapi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak sizlere alanında deneyimli ve uzman diş hekimleri ile hizmet sunmakta, Tüm ağız ve diş problemlerinize kalıcı çözümler sunmaktayız.