Hakkımızda

DT DentalTerapi

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Konya

Ağız ve diş sağlığı konusunda kişiye özel olarak sunduğumuz yöntemler ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik.

DT DentalTerapi Firdevs Özçelik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yüksek kaliteli ağız ve diş sağlığı polikliniğimizde, Konya'nın en iyi ağız ve diş sağlığı uzmanları ile sizlere kişiye özel tedavi ilkemizle en iyi hizmeti en kısa sürede sağlamaktayız.

Dt DentalTerapi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde ortodonti, inplantoloji, endodonti, kanal tedavisi, pedodonti,  çocuk ağız ve diş sağlığı, oral diagnoz ve radyoloji, ağız ve diş bakımı, ağız ve çene cerrahisi, şeffaf aparey, telsiz tedavi, bonding, gülüş tasarımı, TME çene eklemi tedavisi, bruksizm tedavisi ve ortognatik cerrahi konularında alanında deneyimli ve uzman diş hekimlerimizle hizmet sunmaktayız.

Sizlere restoratif diş hekimliği alanında da hizmet sunan kliniğimiz diş çürüğü, kompozit dolgular, hareketli protezler, protez tedavi planları, amalgam dolgular, sabit protezler, inlay-onlay dolgular, sedasyon, zirkonyum, diş kaplaması, diş dövmesi, diş çekimi, diş taşı temizliği, plastik periodontal tedavi, diş beyazlatma, porselen dolgular, diş eti tedavisi, laminate veneer, fissür örtücü, sinüs lifting operasyonu, ağız hijyeni ve hijyen yöntemleri, flour uygulaması, görünmez tel tedavisi, lazer destekli diş hekimliği, gece plağı, diş gıcırdatma, diş sıkma gibi birçok probleminize çözüm sunmaktadır.

Kalite & Güvenlik

Polikliniğinimizde tüm ekibimiz gerekli eğitim ve sertifikalara sahiptir. Ayrıca acil durumlarda en etkin müdahaleyi sunmaktadırlar.

Anında Sağlık Hizmetleri

Tedavi planınızdaki her aşama, en kısa sürede uygulanarak tedavi sürecinde sürekli ilerleme yapmak üzere tasarlanmıştır.

Alanında deneyimli ve uzman diş hekimlerini bünyemizde barındırmakta, kişiye özel tedavi uygulamaları sunmakta, kliniğimize ilk geldiğiniz andan itibaren problemleriniz ve tedavi yöntemleri hakkında sizleri bilgilendirerek ve her aşamada size bilgi sunarak hizmet sunmaktayız.

  • Bizi arayın
  • Polikliniğimizi ziyaret edin
  • Detaylı bilgi ve bilgilendirmeler alın
  • Sağlıklı dişlere kavuşun

Alanında gerekli tüm eğitimleri almış, gerekli sertifikalara sahip, sahip bakanlığına bağlı uzman diş hekimleri ile çalışmaktayız. Polikliniğimize geldiğiniz ilk andan itibaren sizlere gerekli tüm hizmetleri sunmakta ve en iyi ağız ve diş sağlığınıza kavuşmanızı sağlamaktayız.

  • Bizi arayın
  • Diş hekiminizi seçin
  • En uygun zamanınıza randevu alın
  • Ağız ve diş sağlığınıza kavuşun

Randevu ve İletişim

Bizi hemen arayarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. 

Çalışma Saatlerimiz

Pzt – Cuma 09.00 – 18.00
Cumartesi 09.00 – 16.00
Pazar Kapalı

Diş Hekimlerimize
Danışın

Bizi arayarak merak ettiğiniz tüm konuları danışabilirsiniz.

Bizi Arayarak Hemen Randevu Alın

Alanında deneyimli ve uzman diş hekimlerimizden randevu alın sağlığınıza kavuşun...