Dijital Gülüş Tasarımı Konya

Dijital Gülüş Tasarımı Nedir?

Birçok insan güzel ve sağlıklı dişler ister. Digital Smile Design ile hastalarımıza estetik ve doğal görünümlü dişler için yazılım tabanlı bir prosedür sunuyoruz. Bu da sonraki sonucu gerçekçi bir şekilde görselleştirmeyi ve kişisel ihtiyaçları göz önünde bulundurmayı mümkün kılmaktadır. Bütünsel estetik diş hekimliği. Dijital gülümseme tasarım diş hekimlerimiz, yüksek estetik ve kalite standartlarımızı karşılayabilmemiz ve hastalarımıza en iyi tedavi seçeneklerini sunabilmemiz için profesyonel olarak eğitilmiştir. Modern tıbbi bakım merkezimizde, tüm ekip üyelerinin düzenli eğitimi ve ileri eğitimi önemli bir parçadır. 

Dijital gülümseme tasarım süreci, bireysel dişleri geliştirmekle değil, genel izlenimle ilgilidir. Modern teknoloji, fotoğraf, video ve diş izlenimlerini kullanarak yüzün, yüz ifadelerinin ve dişlerin fotoğraflarını çekmek ve daha sonra bunları dijital olarak analiz etmek için kullanılır. Bilinen tıbbi ve estetik oranları kullanarak, daha sonraki tedavi sonucunu gerçekçi bir şekilde gösteren bir dijital simülasyon yaratılır. Özel olan, gerekli işlevsellik ile birlikte dişlerin ve yüzün oranlarının ve uyumunun bütünsel görüntüsüdür. Ek olarak, hastanın kendi isteklerini ifade etmesi ve uygulamasını sağlamak mümkündür.

Daha Estetik ve Daha Göz Alıcı Dişler

Kayıtlara ve oluşturulan simülasyona dayanarak dijital bir model oluşturulur. Bundan, hastanın gerçek tedavi yapılmadan önce yeni dişleri doğrudan deneyebilmesi için plastik bir model 3D baskı işlemi- mock-up adı verileni yapmak gayet mümkündür. Önceki yöntemlere göre büyük avantaj. Diş hekimi, hasta ve ilgili herkes arasındaki iletişim önemli ölçüde geliştirilebilir.

Beklenen tedavi sonucunun görselleştirilmesi yoluyla gelişmiş iletişim nedeniyle, dijital gülümseme tasarımı daha iyi başarı şansı sağlar. Gerçekçi simülasyon, hastanın daha sonraki sonucu hayal etmesini çok daha kolay hale getirir. Böylece tedaviden önce kişisel isteklerini ve ihtiyaçlarını dahil edebilir. Hasta kendi gülümsemesini tasarlamaya yardımcı olabilir.

Dijital Gülüş Tasarım Faydaları

Dijital Gülümseme Tasarımı, yeni gülüşünüzün simülasyonunu sağlar, böylece yeni bir gülüşe yolculuğunuz, bilinmeyen bir sonuca sahip bir macera gezisi yerine bir rüya gezisi haline gelir. Dişlerinizin etkileşimi ve bireysel yüz özelliklerinizin “altın bölüm” ilkesine göre analizi, size dünyaya vermek için doğal ve güzel bir gülümseme verir. Tedaviye başlamadan önce, doktorunuz bu yenilikçi yazılımı kullanarak sizinle ve şirket içi laboratuvarımızla simüle eder ve planlar. Kişiliğinizi parlatan ideal ve uyumlu bir gülümsemenin hedefi ulaşılabilir. Bu, tedaviye karar vermenizi kolaylaştıracak ve beklenti yüzünüze önceden bir gülümseme koyacaktır. Yeni gülümsemenizi gerçek bir başyapıt haline getirmek için her zaman zaman ayırıyoruz.