Bonding Uygulama Gülüş Tasarımı Konya

Bonding Nedir? Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir?

Gülümse 🙂 Çünkü her şey bir gülümsemeyle başlar..

Öz güveni yüksek kişiler genellikle parlak bir gülümsemeye sahiptir ve bunu göstermekten korkmazlar. Beyaz ve düz dişlere sahip olmak, kendinize olan güveni yükseltmek için en iyi yoldur. İyi dişleri olmayanlar, gülümserken gurur duymazlar ve gülümsemeleriyle gurur duyanlardan daha utangaç bir tavır sergilemektedirler.

Gülümsemenizi İyileştirin!

Harika bir gülümseme yüzünüzün en çekici özelliği olabilir. Bir gülümseme sağlık, başarı, gençlik ve samimiyeti ifade etmenize yardımcı olur. Kişisel yaşamınızda, iş ve sosyal bağlantılarınız için büyük bir güven sağlar. Bu yüzden gülümsemenizin görünüşünden memnun olmanız önemlidir. Ama eğer pek çok insan gibiyseniz, olmayabilirsiniz. Diş hekimlerimizin kişilerin gülümsemelerini şekillendirmek, hizalamak ve güzelleştirmek için birçok farklı tekniği vardır. Birkaç basit adımla, kendinizi iyi hissettiğiniz bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz. Tedavi düşündüğünüzden daha uygun ve kolay olabilir.

İstediğiniz gülümsemeyi nasıl elde edebilirsiniz?

İhtiyacınız olan güveni kazanmanıza yardımcı olacak birçok kozmetik diş hekimliği prosedürü vardır.

Profesyonel gülümseme tasarımı aşamaları nelerdir?

Diş beyazlatma
Dental bağlar
Kozmetik dolguları
Kaplamalar (lumineer)
Porselen kuronlar ve köprüler

Gülümseme Tasarımı

Birimiz aynaya baktığında hayal ettiği gülümsemeyi hayal edebilir. Bu gülümsemeyi kozmetik Diş Hekimliği uygulayarak diş hekimi ile elde etmek mümkündür. Hastanın yaşı, cildi, dudakları, dişleri, diş etleri ve çevresindeki dokuları dikkate alarak hasta için mükemmel bir gülümseme tasarlamak mümkündür. Herkes için bir gülümseme tasarımı uygulamak mümkündür, ancak tasarlanacak gülümseme genellikle kişiye özeldir.

Estetik bir değişimin amacı, dişlerin, dokuların, kasların, iskelet yapılarının ve eklemlerin uyum içinde işlev gördüğü huzurlu ve istikrarlı bir sistem geliştirmektir. Estetik vakalar için tedavi planlarken, gülümseme tasarımının hasta bakımına kapsamlı bir yaklaşımdan izole edilememesi çok önemlidir. Başarılı, sağlıklı ve fonksiyonel bir sonuç elde etmek için, kaslar, kemikler, eklemler, dişeti dokuları ve oklüzyon dahil olmak üzere tüm destekleyici oral yapılar arasındaki ilişkiyi anlamayı gerektirir.

Kendinizi Tanımak İçin Şu Soruları Sorun :

Dişlerinin görünüşünü seviyor musun?
Herhangi bir dişinizin rengini beğenmediniz mi?
Dişleriniz arasında boşluk var mı?
Dişlerinizde cips veya çatlak var mı?
Çarpık dişleriniz var mı?
Dişlerinizin çok uzun veya çok kısa olduğunu düşünüyor musunuz?
Dişlerinizin şekillerinden ve konumlarından memnun musunuz?

Bu ve benzeri tüm durumlarda sizlere en iyi hizmeti sunarak bonding yani gülüş tasarımı yapmaktayız. Sizlere alanında deneyimli diş hekimleri, diş doktorları ve uzman diş estetisyenlerimiz ile en iyi hizmeti sunmaktayız.