Yaprak Porselen Konya

Yaprak Porselen Avantajları

Ağız ve dişler sadece gıda alımı için değil, aynı zamanda iletişim için de kullanılır ve bu nedenle diğer insanların dikkatini çeker. Araştırmalar, bir yabancıyla ilk temas ettiğinizde, gözlerinizin önce diğer kişinin gözlerini ve ağzını taradığını göstermiştir. Bu nedenle ilk izlenimin sempatik veya antipatik olup olmadığınıza karar verdiğini göstermiştir. Bu nedenle, güzel dişlerin çekici ve bakımlı bir vücut için tek “arama kartı” olmaması şaşırtıcı değildir. Antik çağ buluntuları bize ağız estetiğini geliştirmek için girişimlerde bulunulmuş çabayı ve işçiliği göstermektedir. 

Parlak beyaz, dişleri bile çekici bir gülümseme çekici ve canlılık ve sağlık ifadesidir. Ama aynı zamanda kendine güvenmeyi de teşvik eder: güzel dişleri olanlar, çirkin dişlerini gizlemeyi tercih edenlerden daha sık göstermek ve gülümsemekten hoşlanırlar. Tersine, çirkin, çarpık veya renksiz dişler inhibisyonlara ve temas zorluklarına neden olabilir. Bugün, hasta sadece diş hekiminden işlevsel olarak mükemmel tedavi sonuçları istememektedir. Aynı zamanda artan sıklıkta görünüşünde bir iyileşme beklemektedir. Modern estetik diş hekimliği yöntemleriyle bu istekleri yerine getirebiliriz.

Yaprak Porselen Tedavi Süreci 

Modern estetik diş hekimliği kozmetik iyileştirme isteğini karşılayabilir ve bunu diş rengini, diş şeklini ve konumunu değiştirerek ve diş etleri alanındaki müdahalelerle nazik ama kalıcı bir şekilde yapar. Optimal sonuçlar için dikkatli planlama, ilgili uzmanlar arasında yakın iş birliği kadar önemlidir. Gerekirse, gerekirse bir ortodontist, bir implantolog veya bir periodontist de diş hekimine sunulmalıdır. Mükemmel bir sonuç için birinci sınıf bir diş teknisyeni de ön şarttır.

Estetik diş hekimliği her zaman uygulamamızın odak noktası ve kişisel tutkum olmuştur. Ekibimizde çeşitli uzmanlar tek bir çatı altında birlikte çalışıyor: farklı uzmanlıklara sahip diş hekimleri, ortodontistler ve diş teknisyenleri.

Yaprak Porselen Tedavi Prosedürü  Nelerdir?

Özellikle entegre dental teknoloji laboratuvarı ile yapılan bu doğrudan iş birliği, işlevsel ve estetik açıdan en uygun tedavi sonucu için koşullar yaratır. Modern kompozit plastikler dişlerin estetik genişlemesi için de idealdir. Malzeme, kesici dişlere veya köpeklere katmanlar halinde uygulanır, elle modellenir, ışığa maruz bırakılarak (özel lamba) kürlenir ve son olarak işlenir ve cilalanır. Küçük düzeltmeler için, özellikle diş boşluklarını kapatmak için, bu minimal invaziv teknik seramik kaplamalara ucuz bir alternatif olabilir.